ENSAŞ Alüminyum Metal A.Ş.

Şirketimizin sektörde uzun yıllardır var olan, yeni kurumsal yapısı ile 2017 de kurulmuş ve tam kapasite ile faaliyete geçmiştir. Kendi alanında Türkiye'nin en modern tesislerinden biri olan fabrikamız, İsdök San. Sitesinde yer almaktadır. Fabrikamız "0-atık" prensibi ile çalışmakta olup çevreye son derece duyarlıdır.

Tesisimizde farklı kalitelerde alüminyum hurdalar geri kazanılmaktadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına standart malzemelerin yanı sıra, müşterilerin istekleri doğrultusunda farklı alaşımları da ürün gruplarımıza dâhil etmiş bulunmaktayız. Faaliyet alanımızın büyük bölümünü otomotiv yan sanayi, demir-çelik sektörü ve Beyaz eşya sektörünü kapsamaktadır.

400 metrekare  kapalı 200 metrekare toplam alana sahip olan fabrikamız, yıllık 5000 ton üretim kapasitesi ile, Türkiye'nin geri kazanımla Alüminyum Külçe üreten en modern fabrikalarından biridir. 

Alüminyum Külçeler ve Alüminyum Deoksidantlardan oluşan ürünlerimiz uluslararası standartlara uygun olarak üretilmektedir.

Misyonumuz

 Firmamız, hizmet kalitemizden ödün vermeden müşteri portföyünü geliştirmek, bilgi ve ileri teknoloji ile birleştirerek ürün değerini artırmak ve sektörünün önde gelen firmalarından biri olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Firmamız sınırsız bilgi birikimi, yenilikçi ve üstün teknolojisiyle alüminyum gibi hafif ,dayanıklı bir malzemenin talebi gün geçtikçe büyüyen pazarında lider olmayı hedeflemektedir.

Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık 

İşletmemizin sunduğu hizmetleri müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak şekilde geliştirmek, müşterilerin gelecekteki beklentilerine cevap verebilecek ortamlar oluşturmak ve müşteri profilinde güvene dayalı sürekliliği sağlamak temel ilkemizdir.

Çalışanlar 

İşletme başarısının, çalışanların başarı ve mutluluğu ile doğru orantılı olduğu düşüncesinden yola çıkarak; çalışan memnuniyetini prensiplerimiz çerçevesinde üst düzeyde tutmak, çalışanların sosyal ve mesleki gelişimlerini sağlamak için ortam oluşturmaktır.

Stratejik Gelişim 

Zaman içinde değişen değerlerin, her sektörde yeni eğilimler ortaya çıkardığı ve bu değişime ayak uyduramayan işletmelerin yok olduğu gerçeğine dayanarak; yapı sektörünün izlediği gelişim sürecini anlamak, geleceğe dönük projeler üretmek ve sektöre önderlik etmektir.

Verimlilik 

Sürekli bir şekilde öz değerlendirme yapmak, verimliliği artırıcı faaliyetleri araştırmak ve uygulamaktır.

Çevre Bilinci 

Doğa ve çevrede artı değerler yaratmaktır.

Okunma 2297 defa
Bu kategoriden diğerleri: İmalat »